ul.Szosa Gdańska 4186-031 Osielsko
tel 502 059 277  biuro@stylbud.com.plSZOSA GDAŃSKA 41
86-031 OSIELSKO
TEL 502 059 277
biuro@stylbud.com.pl


Nasze Realizacje

Firma STYLBUD przez okres trzydziestu lat swojej działalności oddała do użytku setki domów jednorodzinnych, mieszkań i budynków użyteczności publicznej. Od początku naszej działalności stawiamy na wysoką jakość naszych inwestycji oraz zadowolenie klientów. Najbardziej charakterystyczne inwestycje to:

NEW HOUSE II

NEW HOUSE II

Druga inwestycja utrzymana w nowoczesnej stylistyce New House, tym razem zamknięta w mniejszej formie.

czytaj więcej >>>

NEW HOUSE

NEW HOUSE

to krok w kierunku modnej, nowoczesnej architektury. Inwestycja położona jest 5 minut od Osielska, tuż za rogatkami Niemcza, wśród łąk z dala od miejskiego zgiełku. Bliskość lasów rzek i jezior pozwala cieszyć się radością dobrego samopoczucia.

czytaj więcej >>>

ENGLISH COUNTRY – Maksymilianowo

ENGLISH COUNTRY – Maksymilianowo

wiejska angielska posiadłość wielorodzinna w Maksymilianowie, przy ul. Łabędziej, w gminie Osielsko, z własnymi tarasami, ogrodami, odwróconymi tarasami i antresolami.

czytaj więcej >>>

Ciele - Villa Hiszpania

Ciele - Villa Hiszpania

VILLA HISZPANIA w Cielu, gmina Białe Błota – to kameralne MiniOsieldle przy ul. Źródlanej, zespół pięciu luksusowych budynków 4-rodzinnych, położonych na obrzeżach Bydgoszczy, w niedalekim sąsiedztwie lasów i natury. W każdym budynku są cztery komfortowe mieszkania.

czytaj więcej >>>

Biale Błota - Villa Leśna

Biale Błota - Villa Leśna

VILLA LEŚNA w Białych Błotach – kameralny budynek wielorodzinny przy ul. Chlebowej, położony na skraju lasu, na osiedlu domków jednorodzinnych.

czytaj więcej >>>

Osielsko - nasza firma

Osielsko - nasza firma

Firma nasza w Osielsku, siedziba naszej firmy, budynek biurowo handlowy w centrum Osielska, przy głównej trasie Bydgoszcz-Gdańsk, na stałe wpisał się w krajobraz gminy, pod jego dachem znalazło miejsce wiele wiodących instytucji finansowych, medycznych i edukacyjnych (Bank PKO BP, Santander Consumer Bank SA, Bioscience , Szkoła Języków Obcych: angielski i inne.

czytaj więcej >>>

  • Slide_1
  • Slide_2
  • Slide_3