ul.Szosa Gdańska 4186-031 Osielsko
tel 502 059 277  biuro@stylbud.com.plSZOSA GDAŃSKA 41
86-031 OSIELSKO
TEL 502 059 277
biuro@stylbud.com.pl


O Firmie

Firma „STYLBUD” zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych nieprzerwanie od 1990 roku. Nasze dotychczasowe realizacje to kilkaset domów jednorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej a także obiektów usługowych i budynków wielorodzinnych. Współpracując z renomowanymi dostawcami materiałów i technologii budowlanych oraz polegając na ocenie naszych klientów, poszukując nowych rozwiązań wypracowaliśmy gamę standardów nieustannie podnosząc jakość naszej oferty.

Oferowane przez nas projekty realizujemy w naszych inwestycjach. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do wyboru miejsca, na którym ma powstać planowany obiekt. Jego wybór konsultujemy z licencjonowanym radiestetą, który, wskazuje najkorzystniejszą lokalizację dla przyszłych mieszkańców, ustawia najkorzystniejsze położenie budynku i jego lokali mieszkalnych. Pod każdy nasz budynek wkopywane są odpowiednie odpromienniki, niwelujące każde niekorzystne działanie gruntu.

VILLA LEŚNA w Białych Błotach – kameralny budynek wielorodzinny przy ul. Chlebowej, położony na skraju lasu, na osiedlu domków jednorodzinnych.

VILLA HISZPANIA w Cielu, gmina Białe Błota – to kameralne Mini Osieldle przy ul. Źródlanej, zespół pięciu luksusowych budynków 4-rodzinnych, położonych na obrzeżach Bydgoszczy, w niedalekim sąsiedztwie lasów i natury. W każdym budynku są cztery komfortowe mieszkania z tarasami i antresolami, każde mieszkanie posiada własny ogród. Budynki są ogrodzone, teren pięknie zagospodarowany.

ENGLISH COUNTRY – wiejska angielska posiadłość wielorodzinna w Maksymilianowie, przy ul. Łabędziej, w gminie Osielsko, z własnymi tarasami, ogrodami, odwróconymi tarasami i antresolami.

NEW HOUSE to krok w kierunku modnej, nowoczesnej architektury. Inwestycja położona jest 5 minut od Osielska, tuż za rogatkami Niemcza, wśród łąk z dala od miejskiego zgiełku. Bliskość lasów rzek i jezior pozwala cieszyć się radością dobrego samopoczucia.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ AKTUALNĄ OFERTĄ.

 

o firmie

  • Slide_1
  • Slide_2
  • Slide_3